Šťastnou cestu - InFo

23. března 2008 v 20:27 |  Štastnou cestu
  • The Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu)

Simové mohou podnikat, pořizovat si mazlíčky, vychutnávat si noční život a mnoho dalšího. Jedno jim však schází - nemohou cestovat. Ani nevíte, jak moc si touží odpočinout od každodenního stereotypu, který zažívají. Nadcházející datadisk vám konečně umožní poslat je na vysněnou dovolenou!

  • Tři různé destinace

Bon Voyage rozšíří vaše stávající sousedství o trojici prázdninových destinací, přičemž si klidně můžete vytvořit své vlastní. Jednotlivé destinace se vzájemně poměrně výrazně liší, zejména co se týče architektury staveb, ale hlavně a především nabídkou aktivit pro simíky. Určitě vás bude zajímat přehled těch základních, ve hře obsažených ...
  • Takemizu Village

Kombinace krásné scenérie, poklidného místa a delikátního jídla. Takemizu Village nabízí nerušenou a uklidňující atmosféru pro rodinnou dovolenou. Naučte se místním zvykům a kultuře při prohlížení překrýsných památek.
  • Three Lakes

Plánujete opékání marshmallow pod širým nebem? Nebo hledáte příležitost vyzkoušet své dovednosti v házení seker? Three Lakes vám nabízí perfektní příležitost, vyhledáváte-li a toužíte okusit outdoorové sporty. To vše v přírodě na čerstvém vzduchu.
  • Twikkii Island

Nebyli jste nikdy na pláži? Pak rozhodně nebudete chtít zmeškat dovolenou v destinaci Twikkii Island. Zaručeně vás oslní mořské vlny, vzrušující kultura a proslulý Pirátský Vrak. Přijeďte si užít parádní dovolenou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama